אודות

BDO Operational Excellence (קו פרויקט) הוקם בשנת 1988 וכיום הוא מהווה מרכז המצויינות התפעולית של BDO, כחלק מחטיבת הייעוץ של הפירמה בישראל.

באמצעות שרותי הייעוץ והליווי שלנו, מקבלים הלקוחות פתרונות המותאמים לצרכים ספציפיים ומוכוונים לשיפור הרווחיות ולצמיחה. הידע שנצבר אצלנו מאפשר מתן מענה מיטבי בתהליכים ניהוליים ותפעוליים אינטגרטיביים, משלב מיפוי וזיהוי האתגר, דרך הערכות ובניית תוכנית עבודה ועד ליישומה בפועל.

מאז הקמתנו אנו מלווים עשרות רבות של חברות, ארגונים ורשויות ממגוון סקטורים ברמה הלאומית והגלובלית, ומספקים מענה הוליסטי או נקודתי לצרכים שונים.

הייחודיות שלנו הינה בשימת דגש על ההיבטים היישומיים של הפרויקט. מתוך כך, אנו מלווים את הלקוח בשלב אפיון ובניית הפתרון ומוודאים כי הפתרון מיושם על הצד הטוב ביותר ולאורך זמן.

היותנו חלק מחטיבת הייעוץ של BDO מאפשר לנו לשפר את הצעת הערך של לקוחותנו, באמצעות ניצול הידע הרחב, המקומי והגלובלי שנצבר בפירמה. החטיבה מעסיקה מאות יועצים מדיסציפלינות מגוונות ומספקת שירותים לכלל המגזרים עם למעלה מ- 300 לקוחות מחברות ציבוריות וקרנות הנסחרות בבורסות בארץ ובעולם.

אנו מאמינים כי ההצלחה במתן ערך ממשי ללקוח מבוססת על שני מרכיבים מרכזיים: הצוות המנוסה ותפיסת העבודה הרב מימדית.