הנהלה

הצוות שלנו רואה עצמו שותף מלא של הלקוח לאורך כל שלבי הפרויקט וגם לאחריו, המחוייב לרמת מעורבת גבוהה בכל משימה, חתירה למצויינות ושאיפה להשיג תוצאות מיטביות עבור הלקוחות. כל זאת, מבלי לוותר על השקעה ביחסים הבינאישיים, בגילויי אכפתיות ובקשר האישי החם שנוצר עם לקוחותנו לאורך השנים.

תכונות אלו מאפשרות לנו להבין לעומק את הפוטנציאל האסטרטגי והתיפעולי של לקוחותנו וליצור יחד עמם פתרונות ייחודיים ומותאמים.

כל פרויקט זוכה לליווי צמוד על ידי שותף-מנהל ייעודי, בשילוב עם יועצי החברה ממגוון תחומים וביניהם מהנדסים מדיסיפלינות שונות (תעשיה וניהול, מכונות, בניין ואדריכלות, יועצים ארגוניים ועוד).

ראלי קוברסקי

שותף

ראלי, מייסד קו פרויקט, מתמחה בייעוץ באסטרטגיה תפעולית ובהבראת חברות. לראלי ניסיון של עשרות שנים בניהול פרויקטים מורכבים כגון: הטמעת שינויים ארגוניים, שיפור מבנה ארגוני ותהליכי עבודה, גיבוש נהלי עבודה, שיפור פריון בתעשיה ויישום מערכות ממוחשבות במגזרי תעשיה, מסחר, שירותים ובסקטור הציבורי.
לראלי תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול משנקר הנדסה.

אסתי גולדהמר

שותפה

בעלת ניסיון של עשרות שנים בייעוץ הנדסי וארגוני. אסתי מלווה באופן אישי פרויקטים מורכבים במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי, תוך מתן ערך גבוה ללקוחות. לאסתי תואר B.S.c בהנדסת תעשיה וניהול ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת ת"א.

דני לרר

שותף

בעל ניסיון של עשרות שנים בניהול בפועל של מערכי כספים ותפעול, כולל העלאת פריון והבראת חברות ומפעלים. לדני ניסיון רב באבחון עסקי ותפעולי, הכנה ויישום של תוכניות לשיפור הרווחיות, כולל גיוס מענקי השקעה. לדני תואר B.Sc בהנדסת תעשיה וניהול ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת ת"א.

ד״ר גיא יוגב

ראש תחום BDO Customer Management

בעל ניסיון של עשרות שנים כיועץ בתחום אסטרטגית ניהול לקוחות ואבחון מערכי שירות. גיא מיעץ למגזר העסקי והציבורי ומתמקד בניהול חווית לקוח, בשיפור תהליכי שירות, שיווק של שירותים, מהלכי טרנספורמציה דיגיטלית, הקמה ותפעול מוקדי שירות, כלכלה התנהגותית בסביבת שירות, ובשרשרת השירות הפנימית. מרצה בשיווק ושירות בתוכניות MBA באוניברסיטת בן גוריון בנגב. לגיא תואר B.Sc בהנדסת תעשיה וניהול, תואר שני במנהל עסקים (MBA) ודוקטורט במנהל עסקים (Ph.D) מאוניברסיטת תל-אביב.

דוד בר-שי

שותף

בעל ניסיון של עשרות שנים בתחומי הבניה ברבדיו השונים ובין היתר בקיא ומוביל פרוייקטים של מבני חינוך וציבור. מוביל את הפעילות בתחום ניהול פרוייקטים הנדסיים, מנהל צוות רחב של מהנדסים ואדריכלים העוסקים בתכנון ובקרת פרוייקטים.
אחראי להובלת פרוייקטים מורכבים ומרובי אילוצים מול מערכות תיכנון ורישוי וכן מול קבלני ביצוע תוך שמירה על יעדי המזמין.

גבריאל פיינקייג

שותף - שפרן

גברי משמש כסמנכ"ל הטכנולוגיות, הצטרף למגזר העסקי בשנת 2006. כמומחה מערכות אבטחה עם ניסיון רב בעיצוב של מערכות מורכבות במתקנים בפרופיל גבוה. לגברי תואר ראשון בהנדסת חשמל ומחשבים (B.Sc) מאוניברסיטת בן גוריון, ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת בר אילן.