ייעוץ ופיתוח ארגוני

אנו מסייעים לארגונים לצמוח ולהתמודד עם אתגרי ההווה והעתיד, ולהתאים את עצמם לסביבה המשתנה, תוך הצמחת העובדים ומינוף ההון האנושי.

שרותים  >  ייעוץ ופיתוח ארגוני

אנשים וארגונים חוששים משינויים תוך האחזות במצב הקיים כעוגן – זוהי עובדת טבע ידועה. אנו כיועצים ארגוניים, נאבחן בתחילה את הארגון שלכם אל מול האתגרים והציפיות המשתנות ממנו. כך נדע לעזור לכם לשפר את הנדרש, ולבסס את החוזקות הקיימות. כל תהליך של ייעוץ ופיתוח ארגוני מתחשב ומתייחס לכל אחת מצלעות המשולש – לקוחות-ארגון-עובדים. אנו מאמינים בתפיסה הוליסטית ומשתפת של כל אחד מהגורמים – דבר אשר מתקף את ההחלטות ומבטיח את ההטמעה בשטח.

גם בעבודת עומק בתוך הארגון -נתייחס לכל הרמות הקיימות-מרמת התורה (נהלים/ תהליכי עבודה/ הגדרות תפקידים), דרך רמת ההתנהגות (ביצועים/ התנהגות בשטח) ועד שינויי תרבות ארגונית (תפיסה/ ערכים ועמדות).

שירותי הייעוץ וליווי הפרויקטים שלנו כוללים:

  • מבנה ארגוני, הגדרות תפקידים ותקינת כ"א – בחינת מצב קיים, הבנת המשימות והאתגרים העומדים בפני הארגון/היחידה וגיבוש תפיסת הפעלה חדשה או שיפור הקיימת, הגדרות תפקידים תואמות ותקינת כוח אדם.
  • הנעת עובדים ושיטות תגמול (Comp&Ben) – מבוססות על ממדים "רכים" וקשורות ליכולות ניהול ורוח הצוות ו/או מבוססות על תגמול כספי, במודלים שונים המותאמים לארגון ולצרכיו.
  • פיתוח מנהלים וליווי הנהלות – ליווי אישי וקורסים קבוצתיים למנהלים להכרת ורכישת כלי ניהול חדשים וחיזוק מיומנויות הניהול הקיימות שלהם, העברת תכנית פיתוח ייחודית להנהלות ארגונים, ממוקדת ומותאמת לצרכיהן.
  • ניהול השינוי –פיתוח הכוח הארגוני, היעילות והאפקטיביות הדרושים לתרגום האסטרטגיה לתוצאות מוחשיות, ובכלל זה: מיפוי, ניתוח ובניית אסטרטגיה של ניהול השינוי; פיתוח וניהול תהליכי למידה והכשרה ארגוניים לשינוי התנהגות בקרב פרטים וקבוצות, ופיתוח כלים להטמעת השינוי הארגוני.